Pomoc prawna dla klientów indywidualnych
i przedsiębiorstw.

Adwokat Sylwia Warchoł-Konieczna

Sylwia Warchoł-Konieczna ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego z wynikiem bardzo dobrym. Praktykę zawodową rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów, angażując się w udzielanie porad w ramach Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Rzeszowskiego jak również odbywając praktyki studenckie zawodowe. Pracę zawodową podjęła w jednej z renomowanych tarnowskich kancelarii adwokackich, gdzie zdobyła wszechstronne doświadczenie zawodowe. Praktykę w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej prowadzi od lipca 2015 roku.

Porady prawne

W ramach świadczonego wsparcia, możliwa jest pomoc, jeśli chodzi o przepisy związane z kodeksem karnym, cywilnym, czy też rodzinnym. Pomoc świadczona jest zarówno klientom indywidualnym, prywatnym, jak i firmom oraz samodzielnym przedsiębiorcom.

Pomoc obejmuje zarówno porady i wsparcie w przygotowaniu wszelkiego rodzaju pism, skarg czy dokumentów, skompletowaniu ich, a także przedłożeniu odpowiednim organom w wyznaczonych terminach. Kancelaria świadczy również wsparcie, jeśli chodzi o reprezentowanie Klientów podczas postępowań; możliwe jest również udzielenie pełnomocnictwa.

Kancelaria adwokacka w Tarnowie

Kancelaria znajduje się w Tarnowie, nieopodal Sądu Rejonowego. Komfortowa lokalizacja z centrum miasta pozwala na wygodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Prawnik może przyjąć Państwa po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo. Podczas pierwszego spotkania z adwokatem, możliwe jest omówienie całej współpracy oraz interesującego Państwa zakresu wsparcia.